2013: POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM /Michael Frayn/

Lekko zwariowana komedia, której bohaterami są dwa pełne wdzięku małżeństwa nie zawsze radzące sobie ze współczesnym światem, techniką, a nawet z samymi sobą. Trzy jednoaktówki tworzą absurdalną całość, która wzbudzać może zarówno śmiech, jak i głębsze przemyślenia. Poprzez prozaiczne sytuacje dnia codziennego opowiada o ważnych, a może nawet i najważniejszych, aspektach życia każdego człowieka. Niekiedy w sposób prześmiewczy ukazuje drugie dno zawiłych relacji międzyludzkich. Pokazuje powtarzalność zachowań i nieuchronną deindywidualizację naszego życia. Skłania do refleksji na temat przemijania i relacji damsko-męskich.

Autorek sztuki jest Michael Frayn, jednej z najbardziej znanych angielskich dramaturgów i powieściopisarzy, laureat wielu nagród. Jest autorem takich sztuk jak „Czego nie widać” czy „Kopenhaga” z powodzeniem granych także na polskich scenach.

reżyseria: Kamila Janaszek

muzyka: Anna Maria Huszcza

scenografia: Kamila Janaszek

obsada: Filip Florysiak, Paweł Frąckiewicz, Katarzyna Gajewska, Paweł Jakubowski, Kinga Kalińska, Krzysztof Kuc, Wojciech Latosiński, Paulina Puk, Paulina Staniaszek

premiera: 15 grudnia 2013

„Pomieszanie z poplątaniem” | próba 05.09.2013

fot. Paulina Sygnatowicz-Wiesner

Dodaj recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


H&H Color Lab